Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23533
Stary 12.02.2017, 20:05
Kogo my tam mamy:
Brozio-sam narzeka że już fizycznie ciężko, jeśli zdecyduje się dalej grać to tylko u nas.
Buchalik-do odstrzału.
Miskiewicz-tylko na drugiego, brak innych zainteresowanych.
Uryga - zmiennik wyłącznie reszta patrz wyżej.
Bogusia - 33 lata albo następny rok u nas albo gdzie?
Zachara - nic do tej pory aby go zatrzymać nie pokazał.
Odpowiedz cytując