Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 12.02.2017, 16:37
abcabc napisał(a):Wyświetl post
Człowieku. Ty zostałeś własnie zdemaskowany jako dyletant, który nie wie, co to jest krakowski futbol. Sugerowałeś, ze za Maaskanta był.
Więc nie ma co komentować.

A jezeli ktoś opowiada, że na dominacje Wisły nie ma co liczyć, nawet w meczu u siebie z Koroną (!), tylko trzeba oglądać dwa zespoły na świecie, to jest to tylko już kropka nad "i".
Zespoły nie ocenia się poprzez przejścia finansowe, tylko przez skład. Wisła ma lepszy. Znowu mylisz pojecia i obiekty.



Nie. Bramki mówią kto wygrał mecz, a nie kto był lepszy.
I to jest proste do zrozumienia. Np. jeżeli sędzia ustawi mecz i przekręci jeden zespół (np. karne), to strzelone bramki nie pokazują kto był lepszy.
Jeżeli jedna drużyna gra po chamsku i oszukuje, to jest ta sama sytuacja.
Ale zdajesz sobie sprawę, że wg. twojej definicji lepszości nikt w futbolu za tę lepszość nikt nie nagradza? Korona przed wczorajszym meczem była drużyną wyżej notowaną (z tabelą też się będziemy kłócić?). Dostali szybko bramkę, potem przede wszystkim MĄDRA obrona. Niedawno można było zarzucić, że po strzeleniu bramki odpuszczamy, a strzelenie kolejnych goli nas kompletnie nie interesuje. Wczoraj był masa kontr, nad którymi jednak trzeba popracować. Wyglądałoby to niemal perfekcyjnie, gdyby za Bogusia grał Semir(w formie) czyli gość, który dużo umie na stojaka zrobić-wypuścił Małeckiego lub drugiego skrzydłowego (ktokolwiek nim będzie), a na 6 i 8 ktoś z bardziej defensywnym nastawieniem, a przynajmniej z większą agresją niż Mąka czy Popo.
Odpowiedz cytując