najm napisał(a):

Najśmieszniejsze jest to, że po obozie każdy pisał - w ofensywie Wisła jest świetna (a środek pola w Wiśle to miał być najlepszy w lidze), ale są wielkie obawy o defensywę.
Po wczorajszym meczu:
a) zagraliśmy na 0 z tyłu,
b) każdy wychwala: Gonzaleza, Cywkę i Głowackiego (Załuskę zresztą też),
c) każdy twierdzi, że środek pola w Wiśle nie istniał (objeżdżali nas jak juniorów),
d) napastników mamy tragicznych (Ondraszek bez techniki użytkowej, Brożek nie umie karne strzelać)
e) wygraliśmy z Koroną pierwszy mecz od 2015 roku.
Ludzie opanujcie się. Nie można po 1 meczu ferować tak diametralnie odmiennych ocen.
|
Obejrzyj sobie ostatnie mecze przed przerwą a potem komentuj!