Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 12.02.2017, 16:28
najm napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze jest to, że po obozie każdy pisał - w ofensywie Wisła jest świetna (a środek pola w Wiśle to miał być najlepszy w lidze), ale są wielkie obawy o defensywę.

Po wczorajszym meczu:
a) zagraliśmy na 0 z tyłu,
b) każdy wychwala: Gonzaleza, Cywkę i Głowackiego (Załuskę zresztą też),
c) każdy twierdzi, że środek pola w Wiśle nie istniał (objeżdżali nas jak juniorów),
d) napastników mamy tragicznych (Ondraszek bez techniki użytkowej, Brożek nie umie karne strzelać)
e) wygraliśmy z Koroną pierwszy mecz od 2015 roku.

Ludzie opanujcie się. Nie można po 1 meczu ferować tak diametralnie odmiennych ocen.
Obejrzyj sobie ostatnie mecze przed przerwą a potem komentuj!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując