Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 12.02.2017, 16:07
Bramki właśnie mówią kto był lepszy. W 100%. Bo to przeciwnik zrobił więcej błędów przez, które przegrał. Więc co logiczne był słabszy.
I teraz przykład - jakaś drużyna atakuje 90min, ale przeciwna robi kontrę i wygrywa 0-1. I co, jak krzywdzące byłoby o nich powiedzieć, że byli gorsi. Byli lepsi, bo potrafili świetnie bronić się 90min i mieli sile na wyprowadzenie decydującej akcji. Przeciwnik nie był lepszy, bo popełnił decydujący błąd. A jego klepanie piłka przez 90 min nic nie dało.

Oczywiście nie chciałbym, aby Wisła grała defensywnie. Ale nie chcialbym tez, aby starali sie naśladować Barcelonę itp. Bo żeby tak grać skutecznie to trzeba mieć piłkarzy na jakich nikogo w ESA w tym momencie nie stać. Legia tez tak nie gra. Chodzi owszem o dominację i kontrole na boisku, do tego Kiko tez dąży. Ale to nie ma nic wspólnego z 90% czasem posiadania piłki i milionem podań.


A Termalice zostaw w spokoju. Dzieki swojej mądrej taktyce, dopasowanej do stanu posiadania sa dużo wyżej w tabeli. A o to w piłce chodzi.
Ostatnio edytowane przez nesta : 12.02.2017 o godz. 16:09.
Odpowiedz cytując