Wyświetl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 12.02.2017, 15:44
Wisła jeszcze przez wiele meczów będzie się musiała zgrywać, więc na styl na razie trudno narzekać. Zwłaszcza, że nowi zawodnicy nawet nie zdążyli zagrać w sparingach. Nie wiadomo jaki będzie ostateczny skład. Po rundzie zasadniczej będzie coś widać.
W każdym razie wygrana z Koroną to dobra wróżba.
Odpowiedz cytując