|
Wisła jeszcze przez wiele meczów będzie się musiała zgrywać, więc na styl na razie trudno narzekać. Zwłaszcza, że nowi zawodnicy nawet nie zdążyli zagrać w sparingach. Nie wiadomo jaki będzie ostateczny skład. Po rundzie zasadniczej będzie coś widać.
W każdym razie wygrana z Koroną to dobra wróżba.
|