Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36172
Stary 12.02.2017, 14:28
Ale ja nie myślę politycznie, wręcz przeciwnie i nie jestem ani z PiS ani za PO, w zasadzie to za nikim.

Natomiast bardzo mnie weseli retoryka rozmowy sprowadzająca się koniec końców zawsze do tego, co PO dojebała przez ostatnie 8 lat