Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 12.02.2017, 14:18
Moim zdaniem duży plus to gra obronna, drużynę buduje się od tyłu jak Kiko ich nauczy dyscypliny taktyczne to w tej śmiesznie słabej lidze będziemy groźni dla czołówki i to przy skromnym budżecie a przypominam że Legia ma 250 ml
Odpowiedz cytując