Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 12.02.2017, 13:14
Mecz nie był rewelacyjny, to fakt, ale pamiętać należy jak rozpoczynaliśmy wcześniejszą rundę wiosenną (jak rok temu ze Śląskiem). Była porażka po słabej grze.

Wczoraj było sporo dobrych momentów, fajnie zawodnicy przechodzili z obrony do ataku, wiele zagrożenia wynikało m.in. z tego, że Załuska szybko wznawiał grę, a Korona nie wracała na czas. Była też niestety nerwowość, m. in. przy stałych fragmentach, to na minus.
Obok Głowackiego wczoraj zagrał kolejny profesor. Ivan to ostoja spokoju, 80% stoperów z PL ligi wybijałoby piłki na oślep, podczas tego gdy on przyjmował na klatkę i niejednokrotnie bardzo celnie rozgrywał, nie mówiąc o jego kosmicznych przerzutach.
Bardzo dobry mecz Cywki, pewny ptk. obrony.

Odnośnie Małego, gdy dostanie piłkę w biegu jest bardzo ciężki do zatrzymania, gorzej gdy musi rozpocząć akcję/kontrę ze stojącej piłki.

Pierwszy mecz, powiedzmy sobie szczerze, nikt nie zachwycił póki co, ani Legia ani Lech nie zdominowali rywali.

Jest ok.
Odpowiedz cytując