|
Tak się zastanawiam, dlaczego jeszcze nie zostały przedłużone umowy tym co się kończą umowy.A może zarząd myśli o pozbyciu się wiekowych piłkarzy typu Boguski czy Brożek ? lub mniej przydatnych np.Buchalik
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 13.02.2017 o godz. 10:44.
|