Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 12.02.2017, 11:52
abcabc:
Cytat:
Ano stąd, że dobra gra polega na dominacji, a nie okopywaniu się w polu karnym i desperackiej obronie. To elementarz sportu, przede wszystkim gier zespołowych.
Bronią się słabi. Lepsi atakują i utrzymują sie przy piłce. I estetycznie to wygląda dobrze. Po to się ogląda mecze, a nie sprawdza wyniki na internetach.
Jak poszukujesz estetyki to przerzuć się na łyżwiarstwo figurowe. Jak jeszcze trafisz na jakąś niezłą laskę to będziesz miał jej pod dostatkiem. A piłka nożna nie polega na tym by być efektownym a efektywnym. Jeżeli nie możemy być jednocześnie efektowni i efektywni to mamy być efektywni.

Cytat:
Niektórzy chyba powinni kibicować Kielcom albo Podbeskidziu Ojrzyńskiego, a nie znanej z krakowskiego futbolu Wiśle, skoro nie rozumieją, na czym polega dobry futbol.
No ale chyba nie Koronie w tym meczu, bo wyglądała ona wybitnie dobrze, jak nie Korona. Rozgrywanie, podania, jakie Wisła powinna prezentować.
Krakowską piłkę graliśmy za Moskala. Mając podobny potencjał. Kończyło się na radosnej obronie i marnych wynikach.
Moim zdaniem cały czas kontrolowaliśmy mecz, nie pozwalając Koronie zbliżać się do naszego pola karnego. A sami mieliśmy kilka okazji by wygrać wyżej. Jeżeli tak ma dalej wyglądać nasza gra nie mam nic przeciwko.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując