wiesniak842 napisał(a):

A jak to jest mozliwe, ze przez 4/4 czasu wypowiedzi poslow N. PO i reszty ferajny jedyny poruszany temat to to, jaki PIS jest do dupy?
|
Targowica to jest wykorzeniony z polskości wewnętrzny agresor chodzący na smyczy Makreli mający za zadanie stworzyć z Polski krowe dojną dla zachodnich koncernów