Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 12.02.2017, 10:54
Fajnie, ze wygrali. Dla mnie najwiekszym pozytywem to Gonzalez - pewny w obronie, a dodatkowo ogromny plus za te długie podania. Z tego co wczoraj pokazał dla mnie dużo lepszy niż Rysiu. Na plus rowniez Cywka, choc wydaje mi sie, ze na tle druzyny mocniejszej moga byc problemy. Najwiekszym rozczarowaniem ... chyba jednak Brozek, bardzo na niego liczę i mam nadzieje, ze w przyszłości będzie lepiej.
Odpowiedz cytując