|
Fajnie, ze wygrali. Dla mnie najwiekszym pozytywem to Gonzalez - pewny w obronie, a dodatkowo ogromny plus za te długie podania. Z tego co wczoraj pokazał dla mnie dużo lepszy niż Rysiu. Na plus rowniez Cywka, choc wydaje mi sie, ze na tle druzyny mocniejszej moga byc problemy. Najwiekszym rozczarowaniem ... chyba jednak Brozek, bardzo na niego liczę i mam nadzieje, ze w przyszłości będzie lepiej.
|