Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 12.02.2017, 09:46
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Bardzo słabe spotkanie. Graliśmy u siebie a tylko momentami gra wyglądała tak jak na gospodarza przystało. Nie widać na dzień dzisiejszy żadnej różnicy w grze in plus do czego już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Poza Małeckim, który niestety już chyba nie oduczy się głupkowatych zachowań na boisku żaden inny zawodnik formacji ofensywnych nie wniósł niczego pozytywnego do gry. W grze Wisły nie widać polotu, szybkości, kreatywności. Zawodników, którzy teraz do nas przyszli będzie można oceniać dopiero po sezonie.
merkury 05.01.17 napisał(a):
Jeżeli ktoś jest w stanie uwierzyć, że trener, z tak marnym CV, nie znający języka nie mówię nawet o polskim a angielskim poprawi organizację gry i ustawienie taktyczne drużyny w ciągu pół roku to gratuluję dobrego samopoczucia
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=235

merkury 29.01.17 napisał(a):
Na razie nie licząc młodego perspektywicznego Słomki, sprowadziliśmy kolejnych dwóch zawodników bezrobotnych, którzy od dłuższego czasu nie mieli okazji trenować w normalnych warunkach a tylko indywidualnie. Semir Stlić zawodnik, który nie sprawdził się w ŻADNEJ lidze poza Ekstraklapą mówi samo za siebie, Ivan Gonzalez, który ostatnie spotkanie w pełnym wymiarze rozegrał 23.10.2016 r., zawodnik który w ciągu ostatnich trzech sezonów zmieniał kluby (bez kwot odstępnego).
W tej chwili jest temat z kolei zatrudnienia jeżeli już to nie stało się faktem gościa z Wigier Suwałki - zawodnika 25-letniego, który całą swoją karierę grał w klubach delikatnie mówiąc z nie najwyższej półki. W tym oknie zdążyliśmy zdemontować prawą stronę obrony, straciliśmy solidnego jak na nasze warunki środkowego obrońcę (w kadrze poza Głowackim nie mamy środkowego obrońcy na poziomie Ekstraklasy - a Głowa skończy 13 marca 38 lat).
Czym Wisła może straszyć w ofensywie, Boguskim za którym runda życia?..... Brożek i Ondrasek od dłuższego czasu zawodzą .
Jest zajebiście, do tego sprowadziliśmy trenera, który poza krajem, z którego pochodzi nie zetknął się z żadną inną ligą jako trener. I teraz pytanie ilu trenerów z Hiszpanii, Portugalii etc zrobiło wyniki z drużynami z z tej części Europy?...
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=76944

Biorac pod uwagę to co pisałeś wcześniej, powiedz mi czego oczekiwałeś?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując