|
"Napastnik z takimi zadaniami MUSI mieć też dobrą technikę użytkową, to nie może być tylko walczak"
Dokładnie. Ja bardzo lubię tego typu zawodników, wojowników, ale Ondraskowi brakuje techniki użytkowej.
Pewnie gdyby ją posiadał, przy takim usposobieniu mentalnym nie wylądowałby w Wiśle borykającej się z problemami finansowymi a w lepszym klubie.
Priorytetem jest szybki napastnik z niezłą techniką użytkową.
Organizacja gry i poukładana gra obronna to podstawa w piłce.
Jeśli spojrzycie na to, kto wygrywał w angielskiej lidze, gdzie pakuje się ogromne pieniądze w transfery, na przestrzeni ostatnich lat to właśnie zespoły, które opanowały ten element niemal do perfekcji.
I najlepsi trenerzy w historii piłki potrafi znakomicie bronić, byli genialnymi taktykami.
Po cichu liczę na trzy punkty ze Śląskiem.
|