|
Co do ręki Sadloka to jak nie dal dla Wisly wczesniej karnego za rekę w polu karnym Korony to i dla Sadloka nie ma.
Oglądam karnego dla nas i jakos nie widzę tego karnego a oglądałem pare razy.
Ondrasek po zejsciu siadl obok lawki rezerwowych i strzelil focha.
Gonzalez jak profesor duze wzmocnienie.
No i watek meczu Wisla-Legia a oczywiscie musi byc o Legii. Mozna by pomyslec , ze jakis kompleks niektorzy maja.
|