|
Chyba wszyscy wiedzą jak powinien grać Ondrasek, ale niestety wychodzi to bardzo średnio. Miał przyjmować i odgrywać górne piłki, walczyć w powietrzu, zastawiać się i dawać czas na dojście pozostałym ofensywnym zawodnikom. Natomiast bardzo dużo strat szczególnie w pierwszej części meczu, pózniej coś odgrywał, ale generalnie słabo i w pełni zgadzam się z szybką zmianą. Napastnik z takimi zadaniami MUSI mieć też dobrą technikę użytkową, to nie może być tylko walczak. A o Zdenku można wiele powiedzieć dobrego, ale na pewno nie, że jest technicznym piłkarzem.
Brożek pokazał jak się zastawić, odegrać, przytrzymać piłkę. Ech jak on by jeszcze skuteczność dołożył to byłby mega napadzior na ostatnie 2 lata.
Konkluzja jest taka, że priorytetem numer 1 na lato jest napastnik. Pisałem o tym też przed meczem.
|