Blaszczu16 napisał(a):

|
Z Ondraskiem będą kłopoty. Chyba każdy widział z jaką kwaśną miną schodził z boiska. Mam nadzieje, że w lecie wymienią go na kogoś lepszego, skuteczniejszego i mniej konfliktowego.
|
mniej konfliktowego? o czym teraz piszesz? Brożek i Małecki są konfliktowi na boisku, bo mają pretensję do innych a sami marnują sytuacje na potęgę (Brożek) lub grają samolubnie (Małecki).