Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 12.02.2017, 08:26
Z Ondraskiem będą kłopoty. Chyba każdy widział z jaką kwaśną miną schodził z boiska. Mam nadzieje, że w lecie wymienią go na kogoś lepszego, skuteczniejszego i mniej konfliktowego.
Odpowiedz cytując