Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 12.02.2017, 03:52
Wydaje sie, ze to powinien byc optymalny nasz skład: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Maczynski, Llonch - Boguski, Stilic, Małecki - napatnik chyba jednak Brozek bo sie swietnie ze Stiliciem rozumieli. Ostatecznie Brlek moze sie zamieniac z Maka czy Llonchem odpowiednio do rywala. Na razie pewnie sie duzo nie zmieni bo wygralismy ale w koncu moze takim ustawieniem wyjdziemy. Ja jestem bardzo ciekawy tego Videmonta bo wydaje sie ciekawym pilkarzem, bardzo go chwalili w Ligue2 a jakby jeszcze Valencia doszedł to juz w ogole mielibysmy dobrobyt
Odpowiedz cytując