|
Obejrzalem powtoreczki. Przy wszystkich akcjach Korony(tych z powtorki, oprocz rzutu roznego) Popovic biega przed polem karnym jak dziecko we mgle, w jednej tylko probowal odbioru (bez powodzenia). Zle sie ustawia, zle reaguje, z przodu tez za bardzo nic nie daje. Mam nadzieje, ze w nastepnym meczu zobacze Lloncha, ktory moze bedzie duzo lepiej wywiazywal sie z defensywy. Nie mozna grac czworka ofensywnych zawodnikow z przodu, nie majac w srodku goscia, ktory potrafi powalczyc, ustawic sie i odebrac pilke bo robi sie za duza przestrzen przed linia defensywna.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 12.02.2017 o godz. 03:29.
|