abcabc napisał(a):

|
Niektórzy chyba powinni kibicować Kielcom albo Podbeskidziu Ojrzyńskiego, a nie znanej z krakowskiego futbolu Wiśle, skoro nie rozumieją, na czym polega dobry futbol.
|
Sorry, ale po tym przestałem czytać. Ściągnij z neta mecze za Kazia Moskala i puszczaj je sobie w kółko, jak masz niedobór "krakowskiej piłki".
Nie wiem na jakiej planecie przebywałeś przez ostatnie kilka lat, ale proponuję powrót na Ziemię i sprawdzenie co się od czasu Twojego wylotu zmieniło (zgaduję, że odleciałeś tak gdzieś po mistrzostwie Masskanta, w takim razie od razu Cię poinformuję - od tego czasu nie zdobyliśmy żadnego trofeum). A zdarzyło się wiele, niestety nic pozytywnego. Największym pozytywem ostatniego roku jest to ze jesteśmy jeszcze w Ekstraklasie.