|
a ja jestem bardzo zaskoczony pozytywnie- balem sie tego balonika i szrotu ktory wybiegnie na boisko - wiem ze to tylko denna koroa itp - ale i tak bylem pelen obaw , nie przyzwyczaje sie tylko do partactwa Brozka , wiem ze to nasz legenda itp ale zawsze mialem go za zwyklego pilkarskiego lajosa- i dzis sie to potwierdzilo ......jeszcze tak 3 pkt we Wroclawiu i bedzie dobrze .....dobrze tzn bez chwilowego widma spadku i walki o utrzymanie ...nie bylem nigdy przeciwko jakiemus Kiko - bo to tak samo slaby trener jak prawie cala mysl trenerska w polsce - a pewnie ze 2-3 x tanszy w utrzymaniu
|