Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 12.02.2017, 00:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widać, że było przygotowane podsumowanie "polski trener lepszy" i "Wisła z Bartoszkiem by wygrała", ale niestety nasi wygrali 2:0, a mogli spokojnie dwie wyżej. Tak wiec ból dupy uzasadniony.
Żeby tylko Bartoszka (akurat uważam, że gość ma jakąś przyszłość przed sobą), oni by nam tu Ojrzyńskiego z Korzymem i Janotą lub innego maga wpakowali, na przykład Podolińskiego.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując