wolfy napisał(a):

|
Widać, że było przygotowane podsumowanie "polski trener lepszy" i "Wisła z Bartoszkiem by wygrała", ale niestety nasi wygrali 2:0, a mogli spokojnie dwie wyżej. Tak wiec ból dupy uzasadniony.
|
Żeby tylko Bartoszka (akurat uważam, że gość ma jakąś przyszłość przed sobą), oni by nam tu Ojrzyńskiego z Korzymem i Janotą lub innego maga wpakowali, na przykład Podolińskiego.