Wyświetl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 12.02.2017, 00:17
Ten skandaliczny komentator Canal + z Warsiawy to Rafał Wolski.
Zabawne, że na Legło.com piszą o nim tak (link weszlo.com): "Rafał Wolski, zdaniem niektórych najlepszy komentator w Polsce" (ten fragment już zniknął ).
I do tego piszą, że on jest taki obiektywny, że inni oskarżają go o kibicowanie wszystkim (Real Madryt, FC Barcelona, Valencia, Wisła Kraków, Lech Poznań, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk). Nie tylko Legii, ale też Wiśle.
Ja tego gościa nieraz słyszałem i jest największym fanem Legii w czasie komentowania i zawsze przeciw Wiśle.

A drugi komentator meczu to Mielcarski. Też zaczął negatywnie do Wisły, ale potem Wolski już tak przeginał, że Mielcarski musiał się trochę od niego odcinać.
Te gadki o dwóch zagraniach ręką Korony (wtedy Wolski: "nic nie było!"), a potem o wydumanej ręce Sadloka, mówią wszystko o tym głupku. Wolski nawet nie umie się kryć ze swoim trolowaniem w stylu fana Legii.
Ostatnio edytowane przez abcabc : 12.02.2017 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując