Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 11.02.2017, 23:43
nesta napisał(a):Wyświetl post
Co do kilku zawodników:

Gonzalez - profesor. To będzie jeden z trzech najlepszych środkowych obrońców w lidze. Extra w powietrzu, opanowanie, długie podania.
Cywka - solidnie, moze dłużej tam zostać.
Popovic - mam problem z ocena. Praktycznie nie miał strat, dobry technicznie, utrzymuje piłkę, ale niewiele z tego korzyści dla drużyny. Nie ma ciągu na bramkę, nie wyróżnia sie szybkością gry czy odbiorem. Jest taki bezbarwny, ale jednocześnie niczego tez nie zawalił.
Llonch - ma na pewno potencjał, ale o ile po Zagłębiu wydawało sie, ze z marszu weźmie skład to na tle mocniejszego rywala widać, że będzie musiał jeszcze popracować aby być w pełni wzmocnieniem.
Llonch dzisiaj wyszedł wysoko ustawiony nie uważasz? Bo przecież grał wyżej niż Mączyński i Popo. Trochę zagubiony, ale dużo biegał, chociaż niekoniecznie mądrze

Jak pisałem, że Gonzalez będzie topowym obrońcą ligi to mnie zjeść chcieliście :/


wolfy
Pokaż okazję Zachary. Bo chyba nie mówisz o strzale Sadloka, po którym jakimś cudem Zachara zdążył się obrócić i dziubnąć w stronę bramki.
Odpowiedz cytując