Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.02.2017, 23:34
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie był samolubem to i Zachara na pustą by zapakował, a Zdenek by miał asystę 2 stopnia.
Tak, a na koniec Stilić przefrunąłby nad stadionem. Zachara jak miał okazję to załadował w środek bramki, tak więc takie bajeczki to możemy sobie opowiadać.
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że sugerujesz że nam dzisiaj dość mocno pomógł? Jeden, a może i dwa karne dla Korony w pierwszej połowie?
Tylko dwa? A nie - pięć?
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
I kji w nos Mielcarskiemu,znajomi ogladali mecz w Canal+ i tak stronnicznego komantarza to dawno nie slszeli,mecz mam nagrany to sam sprawdzę.
Pomijając już to ze był żenująco stronniczy, aż kilka wiązek puściłem w jego kierunku, to koleś jest porąbany. Faul wysoko podniesioną nogą na wysokości kolana a ten - nie ma faulu, przypadkowe zagranie. Intelektualnie poziom sędziego.
Widać, że było przygotowane podsumowanie "polski trener lepszy" i "Wisła z Bartoszkiem by wygrała", ale niestety nasi wygrali 2:0, a mogli spokojnie dwie wyżej. Tak wiec ból dupy uzasadniony.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2017 o godz. 23:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując