Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 11.02.2017, 23:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oglądałeś mecz? To że nie ma zapisanych dwóch asyst wynika tylko z pierdołowatości Brożka i Stilicia w polu karnym.
Mały zagrał jak zwykle bardzo dobrze, ale kurcze, ta symulka plus kilka "akcji" boiskowych to żenada i przykro się na to patrzy. Po co to?

Co do meczu, to wszyscy zagrali równo, z mega zaangażowaniem i udało się wygrać. Korona za Bartoszka gra bardzo dobrze.

Wszyscy równo, na pewno Zachara i Cywka są na fali.
Odpowiedz cytując