wolfy napisał(a):

|
Oglądałeś mecz? To że nie ma zapisanych dwóch asyst wynika tylko z pierdołowatości Brożka i Stilicia w polu karnym.
|
Mały zagrał jak zwykle bardzo dobrze, ale kurcze, ta symulka plus kilka "akcji" boiskowych to żenada i przykro się na to patrzy. Po co to?
Co do meczu, to wszyscy zagrali równo, z mega zaangażowaniem i udało się wygrać. Korona za Bartoszka gra bardzo dobrze.
Wszyscy równo, na pewno Zachara i Cywka są na fali.