Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 11.02.2017, 23:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oglądałeś mecz? To że nie ma zapisanych dwóch asyst wynika tylko z pierdołowatości Brożka i Stilicia w polu karnym.
Jakby nie był samolubem to i Zachara na pustą by zapakował, a Zdenek by miał asystę 2 stopnia. Co do Stilicia to zdajesz sobie sprawę, że ta piłka od Patryka była słaba i nie doszła do Semira, a jedynie pinć razy się odbiła od obrońcy i szczęśliwie do niego trafiła? Nie można by w żadnym wypadku mówić o asyście Małego
Odpowiedz cytując