wolfy napisał(a):

|
Oglądałeś mecz? To że nie ma zapisanych dwóch asyst wynika tylko z pierdołowatości Brożka i Stilicia w polu karnym.
|
Jakby nie był samolubem to i Zachara na pustą by zapakował, a Zdenek by miał asystę 2 stopnia. Co do Stilicia to zdajesz sobie sprawę, że ta piłka od Patryka była słaba i nie doszła do Semira, a jedynie pinć razy się odbiła od obrońcy i szczęśliwie do niego trafiła? Nie można by w żadnym wypadku mówić o asyście Małego