Wyświetl pojedynczy post
leo.w.starski
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Miasto skarbów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 11.02.2017, 22:27
Do Teo - gol Małeckiego też jest dyskusyjny. Można o nim dyskutować godzinami tak był cudowny..Porównywanie ręki koroniarza z niby ręką Sadloka nie jest już dyskusyjne ale skrajnie nieobiektywne. Murzynek faulował i widać to było po jego reakcji, wiedział że zawalił i tyle. Jak wielu wrogów WISŁY , w tym komentator C+ masz problem z tym że WISŁA nie upadła a ma się całkiem dobrze , a przecież miała być IV liga.Mecz wyrównany ale zwycięstwo WISŁY zasłużone.
Życzę dobrej nocy a jutro polecam Vision Express - mają duże zniżki na okulary.
Gdzie twa korona amiko z Poznania , gdzie twoje mistrzostwo , pyro zaje..........ana
Odpowiedz cytując