Bene Nati napisał(a):

Nie działa mi opcja cytuj więc wklejam.
Ogryzek:
Niektórych ten trener pewnie nie przekona nawet wynikami.
Ja tam jestem pragmatykiem. Wynik ważniejszy od stylu.
A i na ten dzisiejszy nie ma co narzekać.
Zimno, pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera.
Kilka groźnych kontr udało się wyprowadzić. Wypunktować rywala.
Lubię trenerów którzy przedkładają dyscyplinę taktyczną i zorganizowaną obronę nad efektowną grę więc jestem zadowolony.
Oby Kiko to był nasz taki Simeone. Uwzględniając oczywiście odpowiedni poziom sportowy.
I może skończą się czasy świętych krów we Wiśle.
Pięknie, na zero z tyłu.
Szacun dla tych co byli.
|
]
Dorzucił bym do tego,że my się nie cofamy po strzelonej bramce,a atakujemy i co się podoba to kontrujemy brakuje mi tu kogoś w środku pola z jajem coś ala Stilić za dobrych czasów w Wiśle lub Brelka z końcówki rundy jesiennej będzie dobrze! musi.Ja bym to widział tak:
Brożek
Stilić
Małecki,Brelk/Popo,Mąka,Llonch/Boguski
Sadlok,Głowa,Gonzalez,Cywka
Załuska
4-4-1-1