|
Trochę jechałem po Ondrasku wcześniej, dlatego teraz po meczu chciałem napisać parę słów uzasadnienia. Po wejściu Brożka, mam nadzieję, że wszyscy zobaczyli na czym powinna polegać gra w ataku. Brożek cały czas z przodu, tam gdzie być powinien, wiążący na stałe dwóch obrońców Korony. Pomimo zmarnowanych setek wciąż dochodzący do nich bo patrz wyżej ---> stał tam gdzie powinien. Dodatkowo inna technika inne rozegranie. Także wiecie...Jeżeli to się nie zmieni to sprawa jest prosta. A na skandowanie czyjegoś nazwiska to kiedyś trzeba było sobie zasłużyć. Niektórzy zrobili 100x więcej i nigdy nie usłyszeli swojego na trybunach. Dzięki chłopaki. Zrobiliście co do Was należało.
|