|
Jaki dyskusyjny? Gość Rafała nakrył rękoma i przewrócił od początku do końca trzymając mu ręce na głowie. Co innego gdyby Boguś też walczył ale on grał czysto. Ewidentna jedenastka.
Co do meczu to w bólach się to wszystko rodziło, ale cieszy bardzo dobra gra całego zespołu w defensywie.
Do tego cudowna bramka Małeckiego oraz świetne zachowanie Boguskiego przy karnym i 3 punkty zostają u nas. Zadecydowały indywidualności.
Co do Mielcarskiego : od dawna pisałem, że to szmata jest. Nie tylko stronniczy i anty-wiślacki, do tego przewidywalny jak kupa w sedesie z błyskotliwością wiaderka z węglem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.02.2017 o godz. 22:16.
|