Ogryzek napisał(a):

Nie musisz sprawdzać - ja niestety na drugim końcu polski dziś i tylko TV. Bardzo stronniczy Mielcarski i ten c.wel z C+. Żenada.
.
|
Ok ,jest jak piszesz i mi mówiono,jest stronniczo.Po pierwszej polowie omal nie płakał ze Korona przegrywa ,no jak moze? przeciez gra piłką! .Zenada,caly czas lament ze Korona jest lepsza i powien byc remis.
Wegrzyn , Szymkowiak ,Mielcarski musieli dostac na odchodnego z Wisły porządnego kopa w dupę ze teraz tak wylewają na niej swoje frustracje.Szymkowiak juz nie pracuje jako "szalony reporter" ale tez pamietam jak jechał po Wisle ile fabryka dała.