Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 11.02.2017, 22:03
Dziś sie role odwróciły, Korona grała krakowską piłkę , my walczyliśmy i graliśmy z poświęceniem. Bramka Małeckiego dała nam komfort , bo Korona, szczegolnie na poczatku 2 giej połowy cały czas sie utrzymywała przy piłce.
Ivan Gonzalez zagrał niezły mecz , choc widac był poddenerwowany szczegolnie na poczatku meczu.
Sedziowanie to jakis kryminał
Na plus Popovic, Cywka i Sadlok
Miejmy nadzieje ze w kolejnych meczach bedzie t owygladalo coraz lepiej
Odpowiedz cytując