Wojtas napisał(a):

|
I kji w nos Mielcarskiemu,znajomi ogladali mecz w Canal+ i tak stronnicznego komantarza to dawno nie slszeli,mecz mam nagrany to sam sprawdzę.
|
Nie musisz sprawdzać - ja niestety na drugim końcu polski dziś i tylko TV. Bardzo stronniczy Mielcarski i ten c.wel z C+. Żenada.
Może im coś nie pasi że trenera mamy nie z Polski? Bo od tego się już zaczęło na początku meczu że to dyshonor dla naszych rodzimych trenerów...