Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.02.2017, 21:37
Nie działa mi opcja cytuj więc wklejam.
Ogryzek:
Cytat:
Pomijam fakt że wizja futbolu Kiko to jednak faktycznie Simeone a nie krakowskie klepanie piłeczki
Niektórych ten trener pewnie nie przekona nawet wynikami.
Ja tam jestem pragmatykiem. Wynik ważniejszy od stylu.
A i na ten dzisiejszy nie ma co narzekać.
Zimno, pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera.
Kilka groźnych kontr udało się wyprowadzić. Wypunktować rywala.

Lubię trenerów którzy przedkładają dyscyplinę taktyczną i zorganizowaną obronę nad efektowną grę więc jestem zadowolony.
Oby Kiko to był nasz taki Simeone. Uwzględniając oczywiście odpowiedni poziom sportowy.
I może skończą się czasy świętych krów we Wiśle.

Pięknie, na zero z tyłu.

Szacun dla tych co byli.
Odpowiedz cytując