|
Obecnie na PO "Cywa" jak dla mnie ma pewne miejsce. Cieszy, że nareszcie u niego coś "zatrybiło" w okresie przygotowawczym, sparingach i dziś potwierdził swoją dobrą grę.
"Mąka" jak dla mnie w porządku, kilka fajnych zagrań. Popović mnie niestety nie przekonuje, jest niepewny jak Boguś. Raz się uda raz nie, ale częściej nie.
Z Boguskim jest tak, że po 15 minutach gry można stwierdzić czy coś będzie z niego w danym meczu czy nie. Dziś było widać, że to nie to, piłka mu się plątała pod nogami, niecelne zagrania. Czekam na szanse dla Videmont.
Ivan generalnie czyści wszystko, podobają mi się te jego długie podania.
Denerwuje mnie u Patryka brak walki o górną piłke, zero, brak wyskoku. Ja rozumiem, że czasem lepiej odpuścić, ale to czasem. Rozumiem też, że nie ma wzrostu i małe szanse, że wygra górną piłkę. Ale czasem zwykły ruch i właśnie ten wyskok nawet prowizoryczny utrudni obrońcy życie i jest lepszy niż jakikolwiek brak reakcji.
|