|
Korona grała jak grał Arajnour czy jak mu tam,JEDEN ZAWODNIK.Kogos takiego nam trzeba.Smiem twierdzic ze ze on sam dodany dzis do zawodnków Wisły i ten zespół ma przyszlosc.Mąka +Popovic na srodku to nie to,akcje do przodu idą za wolno,Popovic za dlugo przeciaga pilkę,i akcje tracą wiele.Licze ze kims takim do srodka na szybkie rozegranie na dobre okaze sie Semir albo Brlek.
Gra dzis nie była zła,pilkarze naprwde walczyli i wybiegali mecz.Podobal mi sie TOmek Cywka i IVan Gonzalez,ma kapitalny przeglad,i podania dlugie.
I kji w nos Mielcarskiemu,znajomi ogladali mecz w Canal+ i tak stronnicznego komantarza to dawno nie slszeli,mecz mam nagrany to sam sprawdzę.
|