Patryko napisał(a):

Wypadałoby w dobrym stylu wygrać - podbudowałoby to na pewno chłopaków przed niezwykle ważnym okresem w lidze.
2-0 Brożek, Małecki
|
Czemu nie zagrałem u buka....
Wynik lepszy niż gra.
Na duży plus Gonzalez - jeśli utrzyma taką formę to raczej nikt nie zatęskni za Guzmicsem.
Cywka całkiem poprawnie w obronie, natomiast zamiast zapierniczać po Błoniach, powinien zrobić kilka dodatkowych treningów z przyjęcia piłki.
Gol Patryka.... co tu dużo mówić, kandydat do bramki sezonu.
Nie mamy napastników do gry na dwóch z przodu, moim zdaniem mamy więcej dobrych piłkarzy do systemu 4-5-1. Zachara i Ondrasek nie pokazali dzisiaj nic i moim zdaniem nie zasługują na grę razem w podstawowym składzie.