Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 11.02.2017, 21:24
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wypadałoby w dobrym stylu wygrać - podbudowałoby to na pewno chłopaków przed niezwykle ważnym okresem w lidze.

2-0 Brożek, Małecki
Czemu nie zagrałem u buka....

Wynik lepszy niż gra.

Na duży plus Gonzalez - jeśli utrzyma taką formę to raczej nikt nie zatęskni za Guzmicsem.
Cywka całkiem poprawnie w obronie, natomiast zamiast zapierniczać po Błoniach, powinien zrobić kilka dodatkowych treningów z przyjęcia piłki.
Gol Patryka.... co tu dużo mówić, kandydat do bramki sezonu.
Nie mamy napastników do gry na dwóch z przodu, moim zdaniem mamy więcej dobrych piłkarzy do systemu 4-5-1. Zachara i Ondrasek nie pokazali dzisiaj nic i moim zdaniem nie zasługują na grę razem w podstawowym składzie.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 11.02.2017 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując