|
Chciałbym zauważyć jedno. Niby Korona momentami dominowała na boisku, ale poza jedną w pierwszej połowie nie miała żadnej innej poważnej sytuacji. Wydaje mi się, że ta "dominacja" Korony to świadoma decyzja trenera, a nie słaba gra środka pomocy. My nawet nie próbowaliśmy rozgrywać piłki od tyłu tylko większość długich piłek na Zdenka.
Gonzalez profesor. Bardzo podobny styl gry do Clebera.
Mączyński dobry występ, parę ładnych otwierających podań..
Wynik lepszy niż gra, ale czasem o to chodzi.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 11.02.2017 o godz. 20:58.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|