Wyświetl pojedynczy post
Killer1990
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 11.02.2017, 20:39
Wg mnie wcale nie wyglądało to zbyt dobrze. Wiadomo, że wynik cieszy, ale sama gra nie za bardzo (przynajmniej mnie). Nie jest normalnym, że przyjeżdża do nas Korona i to ona gra więcej w piłkę... Przynajmniej takie mam wrażenie.
Odpowiedz cytując