Temat
:
[XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 lutego, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Killer1990
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
90
11.02.2017, 20:39
Wg mnie wcale nie wyglądało to zbyt dobrze. Wiadomo, że wynik cieszy, ale sama gra nie za bardzo (przynajmniej mnie). Nie jest normalnym, że przyjeżdża do nas Korona i to ona gra więcej w piłkę... Przynajmniej takie mam wrażenie.
Killer1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Killer1990
Znajdź inne posty napisane przez Killer1990