|
Małeckiego sklonować 3x? No bez przesady... Gdyby nie był takim samolubem to by pewnie do kadry był powoływany. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale... ZDENEK. Przecież ten chłop zrobił dzisiaj tyle dobrego na boisku, że głowa mała. Ivan, Głowa, !Cywka! bardzo dobry mecz. Gdyby Sadlok nie próbował być Tonim Kroosem byłoby na korzyść i jego oceny i zespołu. Mąka, Popo bardzo słabo. Boguski jak murzyn na pasach-niby kilka fajnych podań dał, ale większość meczu kompletnie niewidoczny. Zachara dużo walczył, ale nie może się do końca na boisku odnaleźć.
|