Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 11.02.2017, 20:01
Grajac dwoma napastnikami i majac takich pomocnikow w srodku - Maczynski, Popovic, Brlek, Stilic bedziemy w srodku przegrywac za kazdym razem. Grac jednym napadziorem, do srodka dodac tego Lloncha i bedzie duzo lepiej.
Odpowiedz cytując