Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 11.02.2017, 19:58
Nie wiem co mam powiedzieć, niby wygraliśmy niby mam niedosyt,ale z taką grą daleko nie zajdziemy praca,praca i jeszcze raz praca na treningach.Przez Pawła kiedyś odjadę do szpitala:

na plus:
Załuska-chodź w pierwszej połowie niepewnie
Gonzalez-będą z niego ludzie
Małecki-Prze kot!! sklonować go 3 razy
Cywka-dobra gra
na minus:

gra w środku pola....
Stilić tak wiem krótko,ale wrócił stary Stilić który pudłuje....
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 11.02.2017 o godz. 20:01.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując