|
Nie wiem co mam powiedzieć, niby wygraliśmy niby mam niedosyt,ale z taką grą daleko nie zajdziemy praca,praca i jeszcze raz praca na treningach.Przez Pawła kiedyś odjadę do szpitala:
na plus:
Załuska-chodź w pierwszej połowie niepewnie
Gonzalez-będą z niego ludzie
Małecki-Prze kot!! sklonować go 3 razy
Cywka-dobra gra
na minus:
gra w środku pola....
Stilić tak wiem krótko,ale wrócił stary Stilić który pudłuje....
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 11.02.2017 o godz. 20:01.
|