rokfor napisał(a):

Gonzalez, Spicic, Bartkowski, no i oczywiście Stilic...
|
No skoro Stilic u nas gral to wiadomo ze go nie licze. Ale z drugiej strony Stilic nie gral 9 miesiecy w pilke
Pardon, Gonzalez faktycznie - 1,5 roku w lidze rumunskiej, nie liczac jakis 10-15 meczow 7 lat temu w La Liga. No ale jak zaznaczylem to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy transfer tej zimy.
Spicic? No jeszcze większy pardon, jakies 45 meczów w najwyższych klasach rozgrywkowych, z czego wiekszosc a AZERBEJDZANIE. Gość który przez ostatnie 6 lat od odejscia z 2ligowego NK Zagrzeb (jego pierwszego klubu) Tylko w jednym klubie, wlasnie w Interze Baku - tyle ze w drugim sezonie rozegral juz tylko 7 meczów, z czego tylko 5 w pelnym wymiarze czasowym bo 1 stoper mial kontuzje. Czyli na dobra sprawe 1 pelny sezon na najwyzszym poziomie w lidze azerskiej - jaram sie normalnie, no a do tego teraz 4-5 mscy bez klubu byl.
Ktoś powie mi, że taki Spicic to jest pewniak?
Bądzmy obiektywni - TS powiedzial ze moglismy byc w 4 lidze (do czego musialo wiele negwatnywch scenariuszy sie zlozyc i malo prawdopdoobne by to bylo), a teraz kazdym transferem sie jaramy.
PS. Zdecydowanie bliżej może nie 4 ligi, ale mimo wszystko niższej klasy rozgrywkowej było, tj 1 ligi było w marcu 2014 roku. Umowa z UFĄ została podpisana 27 marca, UFA odrazu wpłaciła kasę za podpisanie umowy - Wisła miała czas do 31 marca aby przedstawić komisji licencyjnej, że zaleglosci na stan 31 grudnia 2013 były splacone, 4 dni i bylaby 1 liga w sezonie 2014/2015...