Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 11.02.2017, 12:25
Na miejscu Kiko postawiłbym na taki skład:

Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Boguski, Popović, Mączyński, Małecki - Ondrasek, Zachara

Ondrasek i Zachara są w gazie. Szkoda tego nie wykorzystać.
po przerwie koło 60' wpuścić Brożka ze Stilliciem. Znają się dobrze i na świeżości powinni napocząć Koronę.

Największy dylemat myślę, że stoi przy nazwisku Llonch. Z każdej strony słychać o nim dobre opinie (co najważniejsze od kolegów z zespołu) i aż się prosić postawić na niego od 1 minuty. Jednak warto by nasi nowi obcokrajowcy poznali najpierw specyfikę ligi. Docelowo widzę zarówno Llona jak i Videmonta w 1 składzie. Nie wspominając już o Stilliciu.
Odpowiedz cytując