|
Na miejscu Kiko postawiłbym na taki skład:
Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Boguski, Popović, Mączyński, Małecki - Ondrasek, Zachara
Ondrasek i Zachara są w gazie. Szkoda tego nie wykorzystać.
po przerwie koło 60' wpuścić Brożka ze Stilliciem. Znają się dobrze i na świeżości powinni napocząć Koronę.
Największy dylemat myślę, że stoi przy nazwisku Llonch. Z każdej strony słychać o nim dobre opinie (co najważniejsze od kolegów z zespołu) i aż się prosić postawić na niego od 1 minuty. Jednak warto by nasi nowi obcokrajowcy poznali najpierw specyfikę ligi. Docelowo widzę zarówno Llona jak i Videmonta w 1 składzie. Nie wspominając już o Stilliciu.
|