Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 11.02.2017, 11:52
Na pewno nie wyjdziemy trójką napastników od pierwszej minuty, ktoś z trio Zachara, Brożek, Ondrasek będzie siedział, bo w trakcie meczu nie bedzie juz możliwości rotacji, a tylko ich mamy na tą pozycje
Odpowiedz cytując