Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36144
Stary 11.02.2017, 10:06
Może po prostu najwyższa pora zatrudniać w BOR odpowiednio wyszkolonych ludzi, a nie ziomeczków?

https://www.bor.gov.pl/index.php?fk=41