|
Jakim prawem, te nieroby poruszają się samochodami uprzywilejowanymi? Dlaczego obywatel, który na nich pracuje, ma im ustępować? Gdzie tej Szydło się spieszyło? Do porodu? Nie ważne jaka opcja, trzeba skończyć z tym Bizancjum. To tak a propos wypadków na drogach z ostatnich czasów.
|