Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36140
Stary 11.02.2017, 08:26
Państwo teoretyczne ma się dobrze. Mam natomiast dalej bekę z osób, które nie były w stanie uwierzyć, że wycieczke do Smoleńska Sasin razem z Grasiem organizowali w taki a nie inny sposób.

Dalej jesteśmy w pomyślunku na poziomie państw trzeciego świata

PS. Jaroo1 to nie są jaja, bo jak pomyślę jak od wielu lat wyglądają kwestie organizacji przewozów VIP-ów (helikopter Millera, CASA, Smoleński, źle wyważony samolot, czy seria kraks drogowych) to boję się pomyśleć jak wyglądaja finanse państwa, czy obrona narodowa.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.02.2017 o godz. 08:31.